motywacja · StoryTelling

Takie miejsce gdzie się wraca

Vademecum Kobiecego Biznesu

Jest takie miejsce, taki rodzaj spotkań gdzie wracam z przyjemnością i gdzie jeżdżę z ogromną radością.
Miejsce gdzie jest cudowna atmosfera, gdzie nikt nikomu nie podkłada kłód pod nogi, gdzie każdy nawiązuje ze sobą owocną współpracę. Gdzie grupa kobiet dzieli się tym co ma i pomaga jak może aby jej koleżanki się rozwijały. Gdzie gdy dajesz coś od siebie, otrzymujesz więcej niż by Ci się przyśniło.
Miejsce gdzie wirtualnie zgromadzone jest 3 000 kobiet, które wspierają, motywują i oferują. Miejsce gdzie znajdziesz klientkę na swoje produkty, oraz potencjalną partnerkę w biznesie. Gdzie poza nowymi znajomościami w biznesie, nawiążesz piękne stałe relacje, nowe przyjaźnie i poznasz kobiety, których nie miałabyś możliwości poznać w świecie realnym.
Z tymi wirtualnymi kobietami, spotykasz się później na genialnie zorganizowanym spotkaniu, na którym poza poznaniem bliżej tych kobiet, które już znasz spotykasz kobiety z wielką energią życia, z wielkimi pasjami z uśmiechami na twarzy i z zapałem do działania. Zrobienia czegoś niezwykłego, czegoś wcześniej niespotykanego.
Kobiety te po takich spotkaniach łączą siły i działają także razem.

Jest taki rodzaj spotkań gdzie czujesz się jakbyś była na kawie z przyjaciółką i rozmawiała z nią o interesie swojego życia. Z przyjaciółką, która Cię zrozumie i wesprze w działaniu, pokaże alternatywy i pokaże, że przecież można więcej.
Wielka serdeczność, radość ze spotkania z Tobą, ogromna ilość wiedzy specjalistycznej, jeszcze więcej motywacji i mega paka energii, która się rozmnaża gdy z niej mądrze korzystasz.

Gdzie jest takie miejsce? 

Na facebooku, w grupie Vademecum Kobiecego Biznesu – jeżeli jesteś kobietą pełną pasji zapraszam Cię dołącz do nas.

Gdzie są takie spotkania? 

Od czerwca w całej Polsce, najbliższe w Toruniu, kolejne w Łodzi,  we Wrocławiu, Trójmieście, Krakowie i Poznaniu.
Szczegóły i bilety do tego najbliższego w Toruniu znajdziesz tutaj.

Potrzebujesz czegoś więcej? Masz problemy ze skuteczną sprzedażą, chciałabyś się nauczyć sprzedawać swoje produkty, usługi, wpisy na bloga, robić to profesjonalnie i z pożądanym przez Ciebie efektem. Tu znajdziesz sposób na osiągnięcie tego czego pragniesz.

To miejsca w których kocham być, to kobiety z którymi uwielbiam współpracować, z którymi mogę rozmawiać o wszystkim. To miejsca do których z przyjemnością podróżuję pociągiem nawet po kilka godzin.
To spotkania na które czekam, bo wiem, że warto, bo wiem, że zawsze jest inaczej, zawsze jest coś więcej i więcej. A ja tego więcej pragnę – tam to dostaję.

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej, pisz swobodnie – tutaj na blogu,  na facebooku, albo do założycielki projektu na jej fanpage’u, lub na stronie Mahila.
Każda z nas odpowie na wszystkie Twoje pytania.

 

Reklamy

2 myśli na temat “Takie miejsce gdzie się wraca

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s